Pracownia Natury

Aktywność

 

 

 

Jeśli do tej pory prowadziłeś mało aktywny styl życia, na pewno pora to zmienić. Oczywiście nie proponujemy ekstremalnych zmian, a stopniowe wprowadzanie pewnych zwyczajów.

 

 

 

Jazda na rowerze


 

 

Przede wszystkim nie rzucaj się na głęboką wodę. Jeśli do tej pory ruszałeś się jedynie z kanapy – nie przebiegniesz 10 km, ani nie podniesiesz 100 kg sztangi. Zaczynając się ruszać, musisz przyzwyczaić swoje ciało do nowego trybu życia, jaki chcesz mu zafundować. Doskonale sprawdzą się tu aktywności ogólnorozwojowe, które lubimy. Zaliczymy do nich jazdę na rowerze, spacery, pływanie, a także niesamowicie popularny w ostatnich latach nordic walking.

 

 

 

Pływanie

 

 

Aktywność ruchowa rekomendowana jest osobom w każdym wieku, bowiem jedyne czego potrzebujemy do jego uprawiania jest chwila wolnego czasu i trochę chęci. Odrobina ruchu wskazana jest osobom po kontuzjach, a także seniorom. Czasami warto skorzystać z porady trenera bądź osoby która podpowie nam jaki rodzaj ruchu będzie najlepszy w naszej styuacji, aby taki rodzaj spędzania wolnego czasu był i przyjemny i pożyteczny.

 

 

 

Nordic Walking

 

 

Copyright ©2016

 

Agencja Reklamowa Webcore •

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone